Siz Trio ile nerede karşılaştınız? Trio Kablo heryerde”

 

Trio Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Bekiroğlu bu yıl ki hedeflerinin her yer de Trio ile karşılaşmak olduğunu söyledi ve ekledi “Bazen görmediğiniz detaylardır sizi güçlü kılan ,bugün etrafa daha dikkatli gözlerle bakın kim bilir yine nerelerde karşılacağız?

Teknoloji bu günki gelişimini, veri iletiminin sanal ortama taşınmasına borçlu ve bu sistemlerin doğru çalışmasının en temel öğelerinden biri zayıf akım kabloları. Bu konu da 2017 yılından bu yana yurt içinde ve dışında çok ciddi yatırımlar yapıyor ve çalıştığımız tüm alanlarda gerçek kaliteyi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. 

Hizmet verdiğimiz sektörlere baktığınızda zaten zayıf akım kabloları ile sabah uyandığınızda kahve makinanızla,evden çıkarken güvenlik sistemleriniz ile iş yerinde bilgisayarlarınızla,kullandığınız tüm otomasyon sistemlerinde,toplu taşımlarda,AVM’lerde , yangın alarm sistemlerin de ,televizyonlarınızda,gittiğiniz eğlence merkezlerinde,konserlerde,sinema da her yerde buluşuyorsunuz. Bu sebeple bizim bu yıl mottomuz tamamen “Heryerde Trio, sen Trio Kablo ile nerde karşılaştın “ olacak. Ve zayıf akım kabloların nihai tüketiciye de anlatılabilmesi için elimizden geleni yapacağız.

Makine parkurumuz son teknoloji PLC kontrollü ve sıfır hatlardan oluşuyor,en önem verdiğimiz konu ise laboratuvarlarımız. Ürettiğimiz ürünleri layıkıyla test edebilmenin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak bu konuya çok büyük hassasiyetle yaklaştık. Son sistem test cihazlarımız ve en önemlisi de tesisimize kurmuş olduğumuz yangın laboratuvarımızla, ürettiğimiz ürünlerin tüm testlerini tesisimizde yapmanın konforunu yaşıyoruz . Avrupa standartlarında, kaliteden ödün vermeden zamanında teslim ettiğimiz ,güvenli ve güçlü ürünlerimiz ile sektöre müşterilerimiz ile birlikte yön veriyoruz. Bu güne kadar 24 ülkeye ihracat yapmanın gruru ve sevinci içerisindeyiz, 2020 yılı sonu ise hedefimiz 30 ülkeye ulaşmak.

Leave a Reply